Resursavdelningen

Carolina Jakobsson

Ekonomiassistent

070-320 42 82

carolina.jakobsson@efk.se

Daniel Anderälv

Vaktmästare Torp/Götabro


Danut Palade

Lokalvårdare 15 %


Eva Bolminger

Controller
070-386 90 11

eva.bolminger@efk.se

Göran Didriksson

Personalekonom personalförsäkringar 50 %
019-167 626
070-355 86 92

goran.didrikson@efk.se

Helene Paulsson

Ekonom
070-386 90 36

helene.paulsson@efk.se

Johanna Davén

Chef för Resursavdelningen med särskilt HR-ansvar

0707-350 737

johanna.daven@efk.se

Jörgen Lundberg

Personalekonom 60 %

070-271 31 37

jorgen.lundberg@efk.se

Karl Drakensvärd

Vaktmästare Torp/Götabro

072-517 13 21

karl.drakensvard@efk.se

Kristina Eriksson

Samordnare för ledningsfunktionen
019- 16 76 20
070-291 06 65

kristina.eriksson@efk.se

Linda Lindskog

Ekonom


linda.lindskog@efk.se

Malin Råsberg

Personalekonom utland
019-16 76 19
070-386 76 47

malin.rasberg@efk.se

Michaela Wickberg

Reception 50% (föräldraledig)
019-16 76 00

michaela.wickberg@efk.se

Mikael Perhamn

Vaktmästare Torp/Götabro


Pelle Seidlitz

Vaktmästare 75 %

0735-26 56 81

pelle.karlsson@efk.se

Sylvia Roxenmyr

Reception 80 % och handläggare för Barnhjälpen 20 %
019-16 76 00

sylvia.roxenmyr@efk.se